Hakkımızda

Şehirdeki en iyi Tenteciyiz!

BİZ KİMİZ

Yelken Tente Hakkında

2008 yılında %100 öz sermayesi ile kurulan “Yelken Tente” adını ve iş kalitesini yurt içine duyurarak çalışmalarını günümüze kadar başarı ile sürdürmüştür. 

Ürün yelpazesini günden güne genişleten firmamız yeni teknolojileri kullanarak bir çok ilke imza atmıştır. Firmamızın en önemli prensibi öncelikle kalite olmakla birlikte bu kaliteyi satış sonrası da garanti etmektedir. 

Yelken Tente devamlılık kazandırdığı gelişim çizgisini sürdürürken kadrosunda bulundurduğu personeli de eğiterek gelecekteki projelere hazırlanmaktadır. Çalışma ortamındaki titizlik ve düzen firmamızda ki en önemli unsurlardan biridir.

0 +
Tamamlanan Proje
0
Memnun Müşteri
0
Bardak Kahve
0
Çalışılan Gün

VİZYONUMUZ

Neden tercih etmelisiniz

Yelken Tente Gölge Sistemleri Müşterilerimiz ile birlikte kurmuş olduğumuz Yelken Tente Gölge Sistemleri ailesi temelde güven prensibine dayanmaktadır. Müşterilerimiz olmadan inşa edemeyeceğimiz bu aileyi oluşturmak firmamız için oldukça uzun yıllara mal olmuş olabilir. 

Ancak firmamız gelmiş olduğu yerden oldukça memnun ve mesut bir şekilde hizmetlerine devam etmekte Yelken Tente Gölge Sistemleri ailesini koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. 

Değerlerimizin başında karşılıklı güven gelmesi sebebi ile tamamen şeffaf bir şekilde hizmetlerimiz müşterilerimize karşı gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz istemiş oldukları ihtiyaçlarının karşılanma aşamalarını adım adım takip edebilme imkanına kavuşmakta.

Tüm Hizmetlerimiz

Özel Tasarım

İhtiyaçlarınız belirlendikten sonra size özel olan en uygun Özel Tente ve Gölge Sistemini tasarlıyoruz.

Ölçü & Keşif

Ön keşif ve ölçülendirme işlerinizi yaparak ihtiyacınız olan sistemin haricinde farklı önerilerle tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Servis Hizmeti

Mevcutta bulunan Gölge Sistemlerinizin arıza ve bakımlarını yerinizde en uygun çözümleri sunarak yeniliyoruz.

Gölge Sistemi İmalat

Son teknoloji, en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ile tüm ihtiyaçlarınızı en şık şekilde aracısız imal ediyoruz.